עבודות צבע על די צבעי מקצועי

עבודות צבע

כניסה לדירה חדשה נחשבת לאחד מהרגעים המרגשים ביותר בחיי רבים. על מנת ליהנות מהדירה חשוב מאד להיעזר בבעלי מקצוע איכותיים.

לצורך עבודות צבע בבית חשוב מאד לבחור את בעלי המקצוע הטובים ביותר,
כאלו אשר יש ביכולתן להעניק שירות איכותי הכולל את השירות המבוקש אך גם סבלנות ואדיבות כחלק מתודעת שירות גבוהה.
חברת אומנות הטיח הינה החברה המובילה ביותר בתחום עבודות צבע- צוות העובדים בחברה מבצע את העבודה תוך חדוות עשייה ורצינות.

עבודות צבע אומנות טיח והצבע

 

האדיבות כלולה כבר בשירות

בחברת אומנות הטיח האדיבות כלולה כבר בשירות- קבלני הצבע של החברה הינם אנשי מקצוע מהמעלה הראשונה ויש ביכולתם לבצע את צביעת הדירה תוך שמירה על ניקיון ושימוש בחומרים איכותיים על מנת להבטיח את התוצאה הרצויה.
האני מאמין של חברתנו בא לידי ביטוי במתן שירות אדיב ומקצועי המבוסס על שנות ניסיון רבות- בחברתנו תמצאו את אנשי המקצוע הטובים ביותר אשר ישמחו לענות לכם על כל שאלה בדרך למשימה- צביעת דירה.

עובדים עם החומרים האיכותיים ביותר

על מנת להבטיח כי העבודה תתבצע בצורה ראויה, חברתנו עובדת עם החומרים האיכותיים ביותר העוברים בקרת איכות מתוך מטרה לבחור את החומרים האיכותיים ביותר. צוות העובדים בחברתנו עובד בצורה מסודרת בהתאם ללוח הזמנים אשר נקבע , דבר המסייע לעבודה איכותית ויסודית ללא כל גרימת נזק ועמידות לאורך זמן רב.

מבטיחים צביעה מקצועית

צבעי בחברה לא נח על זרי הדפנה אלא מעניק שירות יסודי המבוסס על למידה אינסופית- אנו מאמינים כי ככל שנלמד יותר, כך נעניק לכם את השירות העדכני ביותר.  על מנת להבטיח צביעה מקצועית הצוות מבצע הכנה יסודית הכוללת בין היתר גירוד והסרת קילופים, שפכטל, טיפול בסדקים ובהמשך חיזוק הטיח אשר ימנע קילופים בעתיד- כל אותן פעולות נועדו להבטיח כי הצביעה תתבצע בצורה יסודית.

אנו מקפידים לבצע את הצביעה בהתאם לשלבים השונים-צוות העובדים שלנו בעל ניסיון רב של שנים רבות בתחום עבודת צבע ממגוון סוגים  החל מצביעת משרדים ועד צביעת בתים פרטיים- אנו מעניקים יחס אישי לכל לקוחותינו מתוך הבנה כי מדובר באירוע מרגש.

הבית שלכם- הפרוייקט המרכזי שלנו

מהרגע בו החלטתם לבחור בחברתנו אנו נסייע לכם להפוך את הבית שלכם למקום היפה ביותר- יהיה זה הפרוייקט המרכזי שלנו. אנו נתחיל בביצוע העבודה תוך שימוש בכלים מקצועיים ואחריות רבה על מנת להשיג את התוצאות הטובות ביותר ברמה הגבוהה ביותר ללא התפשרות.

על מנת להבטיח את הצלחת הפרוייקט נהיה מחוייבים לבקשות שלכם בכל זמן נתון- אנו נעשה כמיטב יכולתנו לספק לכם את הבקשות במטרה שהכניסה לדירה תהיה חלקה ואתם תוכלו להסתובב עם חיוך רחב.

הקפדה יתרה על לוחות הזמנים

הסיטואציה בה הפרוייקט קרוב לסיומו וחלקים מהדירה אינם צבועים אינה מוכרת  לחברתנו- אנו מקפידים על עמידה בלוחות הזמנים מתוך ידיעה כי חשוב לקהל שלנו להיכנס לדירה בהתאם לתאריך ולא מאוחר יותר. לפיכך, אנו מתחייבים לסיים את הפרוייקט בזמן-על מנת לבצע את העבודה המקצועית ביותר אנו מחוייבים לעמוד בלוחות הזמנים. לוחות הזמנים שלנו אינם משתנים וברגע בו אנו מתחייבים על סיום פרויקט, הרי נסיים את הפרוייקט בזמן שנקבע ללא אי עמידה בלוחות הזמנים ,זאת במטרה לאפשר לכם לחזור לשגרה ללא כל הפרעה .

מתחייבים להציע הצעת מחיר הוגנת

חברתנו מתחייבת להציע לכם הצעת מחיר הוגנת בהתאם לפרוייקט. המחיר עבור הפרוייקט נקבע במעמד חתימת החוזה ואינו משתנה- כך אין לכם מפני מה לחשוש מפני עלייה במחיר במהלך העבודה על הפרוייקט אלא אתם יכולים להיות בטוחים כי המחיר לא יטפס כלפי מעלה.

הדירה תראה בהתאם לרצונות שלכם

אנו בחברת אומנות הטיח נגייס את מיטב האנשים על מנת שבסופו של הפרוייקט הדירה תראה בדיוק כפי שחלמתם עליה כולל הצבעים המתאימים עבורכם. אנו מבינים כי לכל אחד רצונות וצרכים שונים ולכן הצוות המקצועי שלנו ערוך ומוכן לשירותכם בכל זמן נתון במטרה לבצע את הפרוייקט בצורה איכותית תוך דגש על בחירת הצבעים המתאימים עבורכם. כיום כאשר ישנה מניפת צבעים רחבה ומתוכה ניתן לבחור מבחר רב של צבעים- התוצאה תהיה דירה בהתאם לחלומות שלכם – כך תיהנו משהייה בדירה .

 

לקבלת הצעת מחיר משתלמת לכל כיס חייגו עכשיו :
054-28-22-724