שליכט צבעוני מחיר

שליכט הינו מושג הלקוח מהשפה הגרמנית ופירושו מלט. מדובר במונח המתייחס לשכבת הציפוי על הקירות הפנימיים הנועדה להפריד בין אבני הקיר ובין הגימור באזור החיצוני. למעשה, מדובר בשכבת הגנה המבטיחה עמידות מפני רטיבות או חום. חברתנו אומנות הטיח עושה שימוש בשכבת ההגנה האיכותית ביותר המבטיחה את קבלת התוצאה הטובה ביותר גם לצורך הענקת מראה דקורטיבי.

אילו סוגי שליכט קיימים

נהוג להבחין בין סוגי שליכט שונים כאשר אנו בוחרים את הסוג המתאים בהתאם לרצונות של קהל הלקוחות שלנו על מנת לייצור עבורם את המראה המתאים ביותר.

שליכט צבעוני: מדובר בשכבת חומר הכוללת צבע ונחשבת מבוקשת למדי בקרב רבים. הציפוי הצבעוני מעניק לקיר מראה יפה ודקורטיבי ומכסה את הקיר בשכבות צבע שונות המעניקים אפקט מרשים למדי.

שליכט אקרילי: מדובר בשכבת ציפוי ומגן הכוללת דבקים העשויים מחומרים סינטטים המעניקים הגנה איכותית לקירות הבית. שכבת הציפוי הנ"ל נחשבת לבעלת עמידות גבוהה למדי מפני רטיבות, סדקים או פגעי מזג האויר.

שליכט מינרלי: מדובר בשכבת ציפוי העשויה מינרלים טבעיים כמו עופרת או אשלגן ואינה כוללת חומרים תעשייתיים ונחשבת ידידותית לסביבה.  את הציפוי הנ"ל ניתן לראות בבתים המקפידים על איכות הסביבה בשל השימוש בחומרים טבעיים. בשנים האחרונות אנו עדים יותר ויותר לשינויים המתרחשים בנושא ומקפידים להיות עם היד על הדופק בבחירת החומרים בהם אנו עושים שימוש.

החומרים השונים מיוצרים בארץ ובמקומות שונים מחוץ לארץ וניתן למצוא מגוון רחב של חומרים. אנו בחברת אומנות הטיח מקפידים לבחור את החומרים הטובים ביותר בהתאם לאקלים.

 

 שליכט צבעוני מחיר

שליכט צבעוני מחיר  משתלם עבורכם

מחיר הבא מחושב לפי כמה פרמנטרים, האם אתם מעדיפים שנגיע עם כל החומרים והצבעים הדרושים או שיש לכם את החומרים הדרושים ואתם מעוניינים רק בביצוע עבודה לא כולל חומרים 

מחירי שליכט צבעוני לפניכם:

-לא כולל חומרים 60 ש"ח למ"ר

-כולל צבע, כולל חומרים, כוללת מתן אחריות מלאה – 80 ש"ל למ"ר

 

 

 

לכל שליכט יתרונות וחסרונות

יש יתרונות וחסרונות וכאן אנחנו נכנסים לתמונה. הצוות המקצועי שלנו ידע בדיוק איזה חומר לבחור על מנת להגיע לתוצאה הטובה ביותר.  טרם העבודה חשוב מאד לבחון את הסוגים השונים ולהגיע לקבלת החלטה. ההמלצה שלנו היא להגדיר מסגרת תקציב מתאימה ולהחליט על המעטפת. בבואכם לבחור באנשי המקצוע שלנו אתם יכולים להיות בטוחים כי מה שתשמעו אינם סיפורים אלא דברי אמת מתוך רצון לסייע לכם ולהבטיח את ביצוע העבודה ברמה הגבוהה ביותר.