שליכט צבעוני

אחד הרגעים המרגשים בחיינו הוא השלב בו אנו מחליטים על שיפוץ הבית. בכל זאת, מדובר במקום היקר לנו ביותר ולכן חשוב מאד לבחור את טובי המקצוענים ב- שליכט צבעוני לטובת העניין. שיפוץ הבית אינו עניין של מה בכך וכיום ניתן להבחין במרקמים שונים המדגישים את הצבעוניות בבית.

אם אתם עומדים בפני שיפוץ בית ומעוניינים להוסיף צבעוניות בבית, הרי שליכט צבעוני הינה הבחירה המתאימה ביותר עבורכם. חברתנו אומנות הטיח הינה חברה בה הצוות המקצועי שלנו עושה שימוש בשליכט צבעוני על מנת לאפשר לקהל הלקוחות לקבל את התוצאה הרצויה- מראה יפה וצבעוני בחלל הבית.

 שליכט צבעוני

מהו שליכט צבעוני

מדובר בשכבה גמישה המיושמת על גבי קירות חיצוניים ותפקידה הוא למנוע סדקים העשויים להיווצר כתוצאה מתזוזות של הקרקע. יתרה מכך תפקידה של השכבה הוא לשמור על הקיר מפני חדירה של מים.

באמצעות שכבה צבעונית ניתו לטשטש בעיות בקיר

במידה והתגלו בעיות בקיר, הרי באמצעות מריחה הכוללת צבע ניתן לטשטש את הבעיות השונות וכן ליהנות מטקסטורה מיוחדת העשויה תערובת אקרילית על בסיס מים.

מהו היתרון של גרגירים עבים

במידה ואתם מעוניינים להדגיש את האלמנט העיצובי, אזי יש לעשות שימוש בגרגירים עבים היוצרים שכבת הגנה כפולה וחזקה . יתרונם המרכזי בא לידי ביטוי בטשטוש הפגמים בקיר, כפי שהוזכר. כאשר הגרגירים דקים יותר הרי ניתן לראות את הפגמים, דבר אשר אינכם רוצים שיקרה. חברתנו עושה שימוש בגרגירים עבים היוצרים שכבת הגנה מאסיבית במטרה להבטיח את איכות העבודה. יתרה מכך אנו בוחרים צבעים העמידים לקרינת UV- צבעים שאינם דוהים בשמש.

 

חידוש שליכט צבעוני